Merhaba,
Kayıt olurken kullanım sözleşmesini okudunuz ve onayladınız. Sitemize kayıt olan herkes aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.
Destek Merkezi
Destek Talebi Oluştur

Genel Kurallar

TakipcimSamsun ve TakipcimSamsun adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinde kayıt olunmadan ve alışveriş yapılmadan önce kullanıcıların okuması gereken önemli bilgilendirmeler aşağıda maddeler halinde yer almıştır.

TakipcimSamsun ve TakipcimSamsun adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinde kayıt olan ve yapılan alışverişlerde kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen bu maddeleri kabul etmeyecekseniz ve okumayacaksanız TakipcimSamsun ve TakipcimSamsun adı altında olan siteler ve uygulamalara kayıt olmayınız ve hiçbir sözleşmeyi onaylamayınız.

Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin https://www.TakipcimSamsun.com kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

TakipcimSamsun kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Belirtilen şartların size uymaması halinde lütfen bu sözleşmeyi kabul etmeyiniz ve bu internet sitesini kullanmayı bırakınız.

Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı üyelik formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

TakipcimSamsun işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

Geri Ödeme Politikası

TakipcimSamsun ve uygulamalarına yüklenen her bakiye veya kredi ya da herhangi bir ödeme TakipcimSamsun ve uygulamaları tarafından geri ödeme yapılamaz, ancak TakipcimSamsun ve uygulamaları yöneticileri gerekli gördüğünde geri ödemelerini gerçekleştirmektedir. TakipcimSamsun ve uygulamalarına yüklenen bakiyeler veya TakipcimSamsun ve uygulamalarına yapılan ödemeler sadece ve sadece TakipcimSamsun ve uygulamalarında kullanılabilir.

Instagram/Twitter/Facebook vb. gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

TakipcimSamsun uygulamalarının yöneticilerine ve çalışanlarına karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse üyeliklerine yapıldığı ödemelere, bakiyelere ve kredilere el konulur ve TakipcimSamsun ve uygulamaları gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.

TakipcimSamsun ve uygulamaları altında çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin hesapları nedeni belirtilmeksizin kapatılacaktır.

Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

TakipcimSamsun üzerinde bulunan uygulamalarda kaydı olan her müşteri, yukarıda bulunan kuralları ve koşulları kabul etmiş olur ve şikayetçi olamaz, hak talep edemezler.

TakipcimSamsun bildirimde bulunmaksızın kullanım sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Sevgi ve saygılarımızla TakipcimSamsun ekibi.

Kullanım Sözleşmesi

TakipcimSamsun internet sitesileri ve uygulamaları genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde ve uygulamalardaki tüm bilgi, resim, TakipcimSamsun markası ve diğer markalar, TakipcimSamsun adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan materyalller; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana, lisansa çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

TakipcimSamsun ve uygulamalarına iletilen tüm eleştirilerin hakkı TakipcimSamsun ve uygulamalarına aittir, istenildiği taktirde TakipcimSamsun yetkilileri tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

Sorumluluklar

TakipcimSamsun ve uygulamalarını ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) kullanıcılara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.

Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin TakipcimSamsun internet sitelerinin veya uygulamalarının kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını zorlayacak, zarar verecek veya kilitleyecek programlar yükleyemezler. Hile girişimlerinde bulunamazlar. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

Kullanıcılar TakipcimSamsun yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların ve görüşme kayıtlarının TakipcimSamsun yöneticilerinin izni olmadan yedeğini alamaz, saklanamaz ve paylaşılamaz. TakipcimSamsun tüm gizlilik hakkını saklı tutar.

Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının TakipcimSamsun internet sitelerine ve uygulamalarına giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. TakipcimSamsun internet siteleri ve uygulamalarında kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silme yetkisi TakipcimSamsun internet sitelerinin ve uygulamalarının yöneticilerine aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

TakipcimSamsun internet siteleri ve uygulamaları TakipcimSamsun yetililerinin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. TakipcimSamsun internet siteleri ve uygulamaları, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

TakipcimSamsun internet siteleri ve uygulamaları, kullanıcı tarafından internet sitelerindeki ya da uygulamalarındaki kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenebilen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe TakipcimSamsun internet sitelerinin ve uygulamalarının kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

TakipcimSamsun internet sitelerinin ve uygulamalarının belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Kullanım Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle TakipcimSamsun internet sitelerinin ve uygulamalarının uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. TakipcimSamsun internet sitelerinin ve uygulamalarının, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

Gizlilik Sözleşmesi

Madde 1: TakipcimSamsun ve uygulamaları üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs, kurumlar ya da kuruluşlar ile paylaşılmamaktadır.

Madde 2: Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.

Madde 3: Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde TakipcimSamsun ve uygulamalarında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Madde 4: Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin TakipcimSamsun ve uygulamalarındaki ara yüzü üzerinden banka, PayTR ödeme sistemleri ve cihazınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Madde 5: Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.

Madde 6: TakipcimSamsun ve uygulamalarında kaydınız bulunması ya da başarılı bir sipariş oluşturmanız, sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir. Kullanıcılar diledikleri zaman TakipcimSamsun ve uygulamalarına bildirdikleri halde duyuru listesinden çıkma hakkına sahiptirler.